дивись.info

Львівські податківці викрили підпільний інтернет-магазин імпортних товарів

Львівські податківці викрили підпільний інтернет-магазин імпортних товарів

Продукти ввозили з-за кордону штучно подрібненими паріями без сплати митних платежів до бюджету держави (схема ввезення відома як «човники»).

У межах досудового слідства у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету в особливо-великих розмірах (частина 3 статті 212 КК України) встановлено, що ввезені у такий спосіб високоліквідні товари іноземного виробництва (продукти харчування, алкогольні напої) накопичувались в складському приміщенні одного з населених пунктів Золочівського району Львівської області. У подальшому їх реалізовували через інтернет-магазин італійських товарів шляхом приймання замовлень на сайті та відправки через відділення поштового оператора.

Під час обшуку виявлено алкогольні напої (вина іноземного виробництва різної ємкості та міцності в кількості 320 ящиків, горілка вітчизняного та іноземного виробництва, коньяк, джин в т.з. бекінбоксах в кількості 24 ящики) та продукти харчування в асортименті (кава, сир, олія, шоколад, томатна паста), загальною вартістю понад 800 тисяч гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.