дивись.info

Суворі звичаї. У Чечні можуть розігнати весілля через недотримання традицій

Міністерство культури Чеченської Республіки буде створювати спеціальні робочі групи, представники яких будуть стежити за дотриманням національних традицій на весіллях. Вони отримають право зупиняти свято в разі порушення, передає УНН.

«Будуть створені спеціальні робочі групи, представники яких будуть присутні на весіллях в громадських місцях і стежити за тим, як дотримуються вимоги до традиційному весіллі. Якщо вони будуть помічати якусь невідповідну нашому менталітету форму одягу або неналежні руху в танці, будуть це припиняти», – повідомив представник відомства.

Напередодні в.о. міністра культури Чечні Хож-Баудо Дааєв провів нараду присвячену традиційним весільним заходам.

У ході наради він зазначив, що робочі групи в Чечні ознайомили населення з порядком проведення традиційних культурно-масових заходів, проте неналежна форма одягу і неналежне виконання національного танцю все ще часто зустрічаються на весіллях.

Варто зазначити, що департамент культури мерії Грозного поширив звіт правил поведінки на весіллі, згідно з яким на святі заборонені стрілянина, поява в нетверезому вигляді, танець нареченої тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.