дивись.info

Міста Львівщини отримають фінанси для розвитку енергоефективності

Міста Львівщини отримають фінанси для розвитку енергоефективності

Минулого тижня в Єревані відбувалася дводенна міжнародна конференція «Сприяння стійкому розвитку країн Східного партнерства», під час якої обговорили нові ініціативи і інструменти Європейського союзу, покликані сприяти стійкому розвитку міст і місцевому економічному розвитку в країнах Східного партнерства.

Львівську область на конференції представляла найбільша делегація – міст підписантів Угоди мерів, що складалася із представників 11 міст. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

За словами директора департаменту Михайла Мельника, на конференції Європейська комісія оголосила про запуск нової ініціативи «Мери за економічне зростання» в сфері розвитку бізнес-сектору та початок другого етапу проекту «Угода мерів-Схід» в країнах Східного партнерства щодо сталого енергетичного розвитку та адаптації про зміну клімату.

«Ці проекти спрямовані на зміцнення співпраці між місцевими органами влади та представниками громадянського суспільства щодо посилення контролю, обміну досвідом, розвитку дієвих і ефективних адміністративних механізмів для досягнення і реалізації політики сталого місцевого розвитку», – наголосив Михайло Мельник.

Кульмінацією першого дня конференції стала церемонія урочистого підписання двадцятьма мерами міст з різних країн Східного партнерства «Угоди мерів по клімату і енергії». Серед нових підписантів з Львівщини – м. Моршин.

Слід зазначити, що Міжнародна конференція організована Європейською комісією спільно з Міністерством територіального управління і розвитку Республіки Вірменія, Конференцією регіональних і місцевих органів влади країн Східного партнерства (CORLEAP) і проекту «Угода мерів-Схід» (CoM Схід).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.