дивись.info

Росія хоче скоротити витрати на утримання так званої «ЛНР»

Росія хоче скоротити витрати на утримання так званої «ЛНР», усунувши посередників при постачанні нафти і бензину бойовикам.

Про це інформує Уніан.

Російське керівництво намагається знизити прямі фінансові витрати на утримання «ЛНР», підвищивши ефективність «енергетичного сектора республіки».
«Зокрема, у зв`язку з неефективністю діяльності нафтопереробних компаній «ЛНР», причиною чого є російські «посередники» у контрабанді нафтопродуктів на Донбас, російські «куратори» планують реалізувати низку реформ в енергетичній сфері «республіки». Так, передбачається змінити порядок продажу російської нафти і бензину в «ЛНР», викинувши зі схеми приватних «посередників» з РФ і перейшовши на прямі поставки підприємству «Луганскнефтепродукт» («державне унітарне підприємство», створене в 2015 р. за розпорядженням ради міністрів ЛНР» № 02-05/28/15, центральний офіс розташовано за адресою: м. Луганськ, вулиця Совєтська, 38)», – написав Тимчук.
«На даний момент контрабанда нафтопродуктів з РФ здійснюється через російські приватні фірми-посередники, які беруть свій «процент» від суми поставки. За підрахунками російських «кураторів», після їх усунення зі схеми «уряд ЛНР» зможе забезпечити додаткові надходження до бюджету в розмірі 20-30 млн руб. щомісяця за рахунок коштів, які раніше йшли «посередникам» у реалізації нафтопродуктів», – зазначив координатор групи «Інформаційний спротив».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.