У Львові збиратимуть кошти на лікування режисера театру

zbyratymut-koshty-na-likuvannyai
Володимир Кучинський, художній керівник театру ім. Леся Курбаса

Львів’ян та гостей міста запрошують відвідати благодійну виставу «Пісні вітру». Зібрані кошти передадуть на лікування художнього керівника театру ім. Леся Курбаса Володимира Кучинського.

Львів’ян та гостей міста запрошують відвідати благодійну виставу «Пісні вітру». Зібрані кошти передадуть на лікування художнього керівника театру ім. Леся Курбаса Володимира Кучинського, передає ІА Дивись.info.

Вистава «Пісні вітру» — це новий проект Театрального Центру «Слово і Голос». У програмі — народні пісні та українські класичні романси.

«Дуже багато пісень, написаних українськими композиторами насправді дуже наближені до народної пісні. І багато людей вважають їх народними. Так, у нас виник задум — підняти цей пласт і сказати, що це — насправді український романс. Ми будемо реалізовувати цей проект спільно з розширеним ансамблем. Фактично — це маленький оркестр», — розповідає керівник оркестру «Lemberg», Заслужена артистка України Лілія Гратило.

Прем’єру, за словами Наталії Половинки, керівника театру «Слово і голос», присвячуюють одужанню художнього керівника театру ім. Леся Курбаса Володимира Кучинського.

«Це буде благодійний захід, на якому ми хочемо зібрати кошти на лікування першого режисера, з яким ми працювали», — каже Наталія Половинка.

Де саме та коли відбудеться захід — наразі невідомо. Організатори планували провести концерт у стінах Львівської опери 3 листопада о 20:00. Утім з’ясувалося, що цього дня до Львова приїжджає Президент України Петро Порошенко. Відтак, в Оперному проведуть інший концерт, який і відвідає Президент.

Попередньо прем’єру перенесли до Львівської обласної філармонії.

Вхід на подію відбувається за запрошеннями та благодійними внесками. Для того, аби отримати запрошення, потрібно звернутися до Театрального центру «Слово і голос —вул. Городоцька, 38 або за телефоном 2257709, бо написати на пошту [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: