дивись.info

Прокуратура перевіряє організацію харчування у шкільних закладах

Прокуратура зафіксувала низку порушень під час організації харчування у навчальних закладах Львівщини. Про це повідомили у прес-службі відомства.

За позовом Самбірської місцевої прокуратури судом скасовано протиправне рішення Дублянської селищної ради про встановлення в одному з дошкільних навчальних закладів вартості триразового харчування для однієї дитини на день з врахуванням ПДВ – 18 грн, з яких 40% оплачують батьки, а 60% – місцевий бюджет селищної ради. При цьому, цим рішенням визначено, що батьки дітей, які не є жителями Дублянської громади, повинні сплачувати за таке харчування 100% суми.

Також, Самбірською місцевою прокуратурою оскаржено рішення Турківської міської ради про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради. Підставою для прокурорського втручання стали порушення посадовцями норм Закону України «Про дошкільну освіту», зокрема незабезпечення безкоштовним харчування 37 дітей із малозабезпечених сімей. На цей час позов перебуває на розгляді в суді.

Окрім того, прокурорами встановлено факти використання приміщень їдалень навчальних закладів без відповідних договорів оренди, укладення договорів купівлі-продажу продуктів харчування з порушенням вимог Закону України «Про державні закупівлі» тощо.

Як наслідок, керівниками Радехівської, Дрогобицької та Золочівської місцевих прокуратур зареєстровано 3 кримінальні провадження.

Зважаючи, що органи прокуратури не здійснюють функції так званого «загального нагляду», прокуратура Львівської області звертається до громадськості з проханням повідомляти про відомі факти порушення вимог чинного законодавства у сфері харчування дітей для відповідного реагування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама