Львівська збірна виборола золото на турнірі «Lviv Judo Open 2016»

img_9059_1478075040_613x324-78664072633_3_0

У Львові завершився ХХІ турнір національного рівня з дзюдо «Lviv Judo Open 2016». Збірна Львівської області виборола перше місце у загальному заліку.

У Львові завершився ХХІ турнір національного рівня з дзюдо «Lviv Judo Open 2016». Збірна Львівської області виборола перше місце у загальному заліку.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Участь у цьогорічному турнірі взяли 648 спортсменів різних вікових груп з 20 регіонів України (46 команд). Вперше учасниками змагань стали представники спортивних клубів з Республіки Білорусь.

Під час урочистої церемонії відкриття начальник управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, перший заступник голови відлуння НОК України у Львівській області Юрій Майборода з нагоди відзначення всесвітнього дня дзюдо вручив почесні відзнаки старшому тренеру-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Богатир» Тетяні Гавриловій (Львів) та секретареві Федерації дзюдо України Наталії Рєдькіній (Київ).

За словами організаторів, особливу увагу на «Lviv Judo Open» приділили змаганням в дитячих категоріях. Тому цього року спортсменам-учасникам молодших вікових груп вручили пам’ятні відзнаки та цінні нагороди.