дивись.info

Стоп лісоцид! До Стрийського лісгоспу нагрянула масштабна перевірка

Стоп лісоцид! До Стрийського лісгоспу нагрянула масштабна перевірка

Десять днів триватиме перевірка Стрийського лісгоспу, який охоплює три райони, Миколаївський, Жидачівський та Стрийський, щодо лісових рубок. Про це це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив активіст Тарас Матвіїв.   

«Наш маленький здобуто на локальному рівні Львівщин. Разом з однодумцями та громадою Жидачівського району таки добилися масштабної перевірки легендарного Стрийського лісгоспу. Це там, де панує пан Павлів вже 11 літ (Ростислав Павлів – директор Стрийського лісгоспу, – ред.). Інспекція триватиме десять діб. Потребуємо підтримки і фахової допомоги! Аби перевірка мала наслідки», – написав Матвіїв.

За словами активіста, інспектори вчора встигли глянути 2 лісосіки по кілька гектарів, заміряти площу та почати перелік пнів. Одна – суцільна санітарна, інша – суцільна головного користування.

«Ми сподівались, що звернення сотні людей і депутатів районної ради приверне серйозну увагу міністерства екології, народних обранців та правоохоронців. Що буде створено комісію із широкого кола експертів та незалежних екологів. Що завчасно попередять ініціативну групу з місцевих. А дзуськи. Перевіряльниками виявились лише фахівці «Львівлісозахисту», це структурний підрозділ Державної агенції лісових ресурсів. Абсурдно, але правиця, повинна «об’єктивно» перевіряти, що робить лівиця», – додав Тарас Матвіїв.

Про конкретні результати перевірки розповімо згодом.

Фото:Тарас Матвіїв

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.