дивись.info

У центрі надання послуг учасникам АТО більшу частину жовтня присвятили роботі з сім’ями загиблих

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій підвів підсумки роботи за минулий місяць. У жовтні в Центрі продовжували приймати документи на отримання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО. За минулий місяць було прийнято документи від 43 людей, про це йдеться в прес-релізі центру.

Також спеціалісти центру проводили консультації з загальних питань – звернулись 165 людей, з юридичних питань проведено 150 консультацій. Психолог Центру провела 13 терапевтичних сесій і 10 разових консультацій.

Інспектори допомогли у пошуку роботи 8-ми хлопцям – бійцям АТО. У жовтні ми скерували 4-х учасників АТО на реабілітацію у різні санаторії, 3-х на оздоровлення травм, пов’язаних з хребтом, ще 3-х на медичне обстеження до Шпиталю ім. Митрополита А. Шептицького. Крім того організовано комплексне медичне обстеження для 2 матерів загиблих учасників АТО.

Жовтень був насиченим і по заходам. Зокрема пройшло 2 етапи занять у Школі лідерства для учасників АТО, відбулись 2 тренінги для жінок учасників бойових дій. Щочетверга тепер у нас відбуваються зустрічі з медичними волонтерами, спільно ми займаємось питаннями здоров’я учасників бойових дій та членів їх сімей, намагаємось допомагати кожному особисто.

На День Захисника України 14-го жовтня ми привітали в першу чергу хлопців, які проходять лікування у шпиталях. Тож організували концерти у Львівському клінічному госпіталі державної прикордонної служби України і у Військово-медичн ому клінічному центрі Західного регіону. Крім того стали і співорганізатора ми свята на Левандівці у КМЦ «Супутник» – відкрили там виставку фоторобіт львівських волонтерок.

Більшу частину жовтня присвятили роботі з сім’ями загиблих АТОвців. Після зустрічі з родинами наші інспектори взялися допомагати кожній родині особисто. Скерували на консультацію до психолога 3 людей, на безкоштовне медичне обстеження скерували 2 людей. Кожну родину ми знаємо особисто, інспектори мають всю інформацію про потреби та життєві обставини сімей і завжди готові посприяти у вирішенні проблем.

Протягом всього місяця в Центрі працює робоча група, яка займається удосконаленням міської програми про захист інтересів учасників АТО. Відбулось кілька зустрічей представників міської влади з громадськими організаціями.

Ще одне досягнення Центру – виділення ще однієї ділянки під гаражні кооперативи для учасників бойових дій у Залізничному районі на вулиці Олесницького.

Так як серед працівників Центру багато волонтерів, деякі благодійні акції тепер проходять у нас. Зокрема у жовтні ми розпочали збір жовто-блакитної символіки, яку відправляємо на Схід нашим захисникам. Також оголосили про збір протизастудних ліків, адже осінь і зима на Донбасі дуже сурові і треба попіклуватись про здоров’я військових. Обидві акції безстрокові і ще тривають. Бажаючі долучитись до збору можуть приходити в наш Центр на вул. Пекарська 41 у будні з 9:00 до 18:00 (п’ятниця до 17:00).

Головною подією жовтня стало офіційне відкриття Центру і освячення нашого приміщення отцем Степаном Сусом. Маємо ще більше сил, бажання і натхнення допомагати нашим захисникам та їх родинам.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.