дивись.info

Верховний Суд України скасував незаконні судові рішення, винесені на користь Льовочкіна

Верховний Суд України скасував незаконні судові рішення, винесені на користь Льовочкіна

За заявами Генпрокуратури Верховний Суд України скасував незаконні судові рішення винесені на користь колишнього Глави Адміністрації Президента України часів В. Януковича, інформує прес-служба ГПУ.

Зокрема, Генеральна прокуратура України захистила інтереси територіальної громади Козинської селищної ради Київської області під час розгляду Верховним Судом України справ за позовами прокурора.

Установлено, що виконавчим комітетом цієї ради у 2002 році усупереч вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 116, 118 Земельного кодексу України та поза межами наданих йому законом повноважень прийнято ряд рішень, якими передано у приватну власність громадян земельні ділянки для забудови загальною площею майже 0,50 га.

У подальшому власниками цих земель стали колишній Глава Адміністрації Президента України часів В. Януковича та його родич.

Незважаючи на правомірність доводів прокурора, про відсутність у виконавчого комітету ради права приймати рішення про надання у власність земель комунальної власності, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ погодився із судом апеляційної інстанції, який у задоволенні позовів відмовив.

Послідовно відстоюючи інтереси держави, Генеральна прокуратура України подала заяви до Верховного Суду України про перегляд судових рішень.

Найвищий судовий орган погодився з доводами прокурора і 09.11.2016 скасував незаконні судові рішення, а справи направив на новий розгляд до суду першої інстанції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.