дивись.info

Львів’яни можуть представити Україну на всесвітніх змаганнях

Львів’яни можуть представити Україну на всесвітніх змаганнях

У Львові відбулась зустріч організаторів команди Invictus Games: Team Ukraine з військовослужбовцями регіону. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

Учасників АТО, які отримали поранення або інвалідність у зоні бойових дій запрошували взяти участь в міжнародних змаганнях «Інвіктус-2017».

Під час зустрічі була предсталена концепція змгань, та розпочата реєстрація на участь. Наразі вже 10 учасників бойових дій виявили бажання взяти участь в іграх. Зареєструватись можна за посиланням до 30 листопада. Участь можуть брати і чоловіки, і жінки.

Додамо, всесвітні ігри відбудуться наприкінці вересня 2017 року у Торонто. Україна вперше прийматиме в них участь нарівні з командами з США, Франції, Німеччини, Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Грузії, Іраку, Італії, Йорданії, Голландії, Нової Зеландії, Румунії, та Великобританії.

Змагатимуться у наступних дисциплінах: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, паверліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.