дивись.info

Марина Порошенко нагороджена премією «Жінка ІІІ тисячоліття»

Дружина президента України, голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко отримала відзнаку Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» у категорії «Знакова постать».

Як повідомили у прес-службі глави Української держави, статуетку їй вручив голова Вищої представницької ради премії, народний артист України Олександр Злотник.

За словами організаторів, Марина Порошенко удостоєна цієї нагороди як відома громадська діячка, що представляє Україну на міжнародній арені в питаннях гуманітарної та соціальної діяльності, а також ініціатор та ідейний натхненник проекту, спрямованого на соціалізацію дітей з інвалідністю та створення для них доступного освітнього середовища.

У прес-службі поінформували, що цього року організатори премії відзначили 41 жінку. Усі вони представниці різних регіонів України, різноманітних професій, об’єднані прагненням реалізувати себе у доброчинних справах та волонтерстві. Серед них – народна артистка України Вікторія Лукьянець, паралімпійська чемпіонка-2016 Єлизавета Мерешко, телеведуча та громадський діяч Соломія Вітвицька та інші. Номінантки отримали нагороди у чотирьох категоріях «Знакова постать», «Рейтинг», «Перспектива» та «Надія України».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.