дивись.info

У Львові опівночі знову запрацює снігоприбиральна техніка

Як повідомили голови районних адміністрацій, вся снігоприбиральна техніка опівночі повторно виїде на прибирання вулиць від снігу та заметів. Також зранку працюватимуть всі двірники. Наразі роботи тривають на вулицях, де за день намело снігу.

Передає прес-служба ЛМР.

«Вночі до роботи буде залучена така ж кількість техніки, яка працювала вдень. Також зранку двірники будуть розчищати тротуари. Плануємо опівночі розпочати повторне прибирання», – розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

«Ми ще посипаємо догори, більшість вулиць прохідні. Робота з посипання триватиме до опівночі. З першої години ночі на прибирання повторно виїде 17 одиниць техніки. Будемо чистити дороги та посипати. Зараз два тракторці працюють по тротуарах. З 4 години ранку на роботу вийдуть двірники», – розповів голова Личаківської РА Іван Лозинський.

«Зараз роботи тривають на вул. Коновальця, Чупринки, розчищаємо трамвайні колії. Загалом заторів нема. Продовжуємо підчищати міжквартальні дороги. Опівночі роботи розпочнемо заново з вул. Стрийської, Наукової. Зараз ще 11 одиниць техніки в роботі», – розповів голова Франківської РА Тарас Гнида.

У Шевченківському районі вночі на прибирання виїде 11 одиниць техніки. Зараз тривають роботи з підмітання та посипання вулиць піскосумішшю.

«Техніка продовжує працювати, посипаємо дороги. Зараз в роботі 22 одиниці снігоприбиральної техніки. Опівночі будемо приступати до повторного прибирання», – зазначила голова Залізничної РА Надія Банах.

У Сихівському районі до прибирання вночі також буде залучена вся техніка. «Зараз усі служби працюють. 20 одиниць техніки виїде повторно вночі. Зранку будуть працювати двірники», – розповіла голова Сихівської РА Ірина Маруняк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.