дивись.info

Завтра – Всесвітній день боротьби з діабетом. Де перевіритись на Львівщині?

Завтра – Всесвітній день боротьби з діабетом. Де перевіритись на Львівщині?
Mandatory Credit: Photo by Voisin/Phanie / Rex Features ( 1302876j ) A diabetic woman is checking her blood sugar level (self glycemia). A drop of blood obtained with a pen-like lancing device is placed on a test stick and analysed with blood glucose tester (glucometer). Various

14 листопада світ відзначає Всесвітній день боротьби з діабетом. Відтак, пропонуємо корисну інформацію для тих, хто хотів би перевіритись.

Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету розпочались на Львівщині ще на початку цього місяця. Включно до сьогоднішнього дня можна безкоштовно визначити рівень цукру в крові. Завтра, 14 листопада, дні профілактики закінчаться. Однак, така ж акція 14 листопада в місті Яворові Львівської області. Усі бажаючі зможуть безплатно проконсультуватися у фахівців та перевірити рівень цукру в крові.

Аналізи на діабет також приймають у міських поліклініках міст Львівщини та обласному ендокринологічному центрі. Перевірити наявність діабету можна також і прискореним експрес-методом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.