дивись.info

Україна в п’ятірці країн, де корупція – головна проблема для економіки

Україна в п’ятірці країн, де корупція – головна проблема для економіки

Україна увійшла до п’ятірки країн, де більше половини населення вважають корупцію проблемою, яка заважає розвиватися економіці.

Про це йдеться в результатах опитування антикорупційної громадської ініціативи Transparency International, пише liga.net.

Як зазначається, Україна увійшла до п’ятірки країн, де більше половини населення – 56% – вважають корупцію проблемою, яка заважає розвиватися економіці.

Головною проблемою українці назвали стан економіки.

Результати дослідження свідчать про те, що найбільш корумпованими в нашій країні є органи влади, суди, правоохоронні органи і бізнес-менеджмент.

Також третина опитаних повідомили, що стикалися з корупцією в церквах.

Дослідження Transparency International Барометр світової корупції (Global Corruption Barometer) вивчає громадську думку щодо участі громадян у корупційних діях і оцінку своєї діяльності органів влади в подоланні корупційних зловживань. Дослідження проводиться з 2003 року.

З 2016-му опитування проводилися індивідуально дослідницькою групою TNS з використанням підходу автоматизованого персонального співбесіди (CAPI). В опитуванні взяли участь повнолітні громадяни різного віку.

Загальна кількість респондентів в Україні – 1507 осіб. Статистична похибка для України становить 2,6 відсоткового пункту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.