дивись.info

Депутати вимагають максимального виконання проектів львів’ян, що перемогли на голосуванні

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» ще раз звертається до депутатів Львівської міської ради та виконавчої влади міста із вимогою, щоб максимум ідей, що не перемогли у проекті, були реалізовані за рахунок Бюджету розвитку міста Львова на 2017 рік, повідомляє прес-служба партії.

15 листопада завершилося голосування за ідеї львів’ян, викладені у рамках конкурсу «Громадські проекти міста Львова», який мешканці міста назвали «Громадським бюджетом».

«Задекларована ідея конкурсу – львів’янам краще знати, яких змін потребує їх дім, вулиця, мікрорайон, – повинна бути максимально реалізована. Ми уже заявляли про це на сесії Львівської міської ради і наголошуємо на тому, що бачення львів’янами громадського простору має бути основою для планування міських робіт у прийдешньому році, – нагадує Любомир Босаневич, депутат Львівської міської ради від фракції УКРОП, – Можете вважати це ще одним офіційним публічним зверненням та вимогою фракції і до депутатів, і до виконавчої влади Львова», – додає депутат.

Нагадаємо, що з 1 по 15 листопада 2016 тривало голосування за проекти громадського бюджету Львова. До голосування було допущено 239 проектів, з 265 поданих. Участь у голосуванні взяли більше 23 тисяч мешканців Львова. Загалом, за проекти віддано 27764 голоси (кожен міг проголосувати за один великий та один малий проект). Приблизно 2/3 голосів – в електронному вигляді з допомогою bankid, 1/3  – в Центрах надання адміністративних послуг.

До вашої уваги лідери рейтингу серед великих проектів (від 200 тис. до 3 млн. грн.):
1) Відновлення центральної алеї та прилеглих територій парку “Замарстинівський”- 1381
2) Облаштування огорожі території Львівської спеціалізованої школи № 8 до 200 річчя школи – 848
3) Відродження парку “700-річчя Львова” – 771
4) Утеплення стін, ремонт даху та облаштування внутрішнього фасаду школи № 57 – 767
5) Реконструкція шкільного стадіону СЗШ № 15 по вул. Патона,7 – 758
Лідери рейтингу серед малих проектів (від 20 до 200 тис. грн.):
1) “Створення скверу на вулиці Миколайчука” – 628
2) Відновлення та модернізація шкільного майданчика ЛССЗШ 81 ім. П. Сагайдачного – 468
3) Сучасне обладнання для дитячої реанімації міської лікарні – 452
4) Забезпечення безперешкодного доступу до будівлі СЗШ № 42 м.Львова – 446
5). Дитячий ігровий майданчик для рухової активності дітей ДНЗ №37 – 423
Зі слів начальника відділу громадського партнерства Ореста Файфурки, найактивнішими під час голосування були мешканці Шевченківського району, в якому подано найбільше проектів.
«Зараз уже зведені рейтинги по усіх районах. Надалі, відповідно до положення, відбудеться спільне засідання двох депутатських комісій: законності, свободи слова та депутатської етики і фінансів та планування бюджету, які укладуть перелік тих проектів, які отримають фінансування у 2017 році в рамках громадського бюджету. А кінцеве рішення буде прийняте на пленарному засіданні Львівської міської ради, коли депутатський корпус проголосує дану ухвалу».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.