дивись.info

Передача ділянки під скандальне будівництво на розі вулиць Варшавської-Соснової — незаконна

Передача ділянки під скандальне будівництво на розі вулиць Варшавської-Соснової — незаконна
Забудова на перетині вулиць Варшавської-Соснової у Львові. Фото: ГО "Розвиток Громади"

Прокуратура наполягає, що передача земельної ділянки під скандальне будівництво на розі вулиць Варшавської – Соснової у м. Львові – незаконна.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

В повідомленні йдеться, що прокуратурою Львівської області до Вищого господарського суду України скеровано касаційну скаргу на постанову Львівського апеляційного господарського суду у справі незаконної забудови земельної ділянки на розі вулиць Варшавської- Соснової у м. Львові.

Підставою для цього стало те, що Львівський апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції, повністю відмовив у позові прокуратури, тим самим задовольнивши апеляційну скаргу львівського обласного кооперативного міжгосподарського об’єднання по агропромисловому будівництву «Львівагропромбуд», який є забудовником вищевказаної земельної ділянки.

Виносячи таку постанову Львівський апеляційний господарський суд не врахував обґрунтовані доводи прокурора та наявні у справі матеріали, що підтверджують незаконність надання вказаної земельної ділянки під скандальну забудову.

З огляду на це, прокуратура Львівської області націлена принципово відстояти законність у цій справі та відновити порушені права мешканців прилеглих будинків, які потерпають від згаданої протиправної забудови.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.