дивись.info

Вирішення питання безвізу затягується через бюрократизм в ЄС

Через бюрократизм в ЄС, не можуть визначити, хто відповідатиме за припинення безвізуового режиму з Україною та Грузією. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав нардеп Володимир Ар’єв.

«У справі наданні безвізу нас знову прив’язали до Грузії. Точніше, як і Грузію, COREPER прив’язав дату запровадження безвізового режиму до моменту ухвалення ЄС рішення, хто буде відповідати за призупинення безвізу у разі посилення міграційних загроз від країни, з якою укладено угоду», – написав Ар’єв.

Наступний етап – голосування в Європарламенті.

«Добра новина – процес іде. Неприємна – не так, як планувалося. Бюрократична система ЄС дуже громіздка і зараз Євросоюз в процесі визначення, яка інституція відповідатиме за призупинення. Але надійні партнери так не роблять – призупинення в двосторонньому меморандумі не було. Проте ми розуміємо, що це потрібно внаслідок страхів громадян ЄС від міграційної кризи, яка у Великій Британії вилилася у Brexit. Просто ЄС чесно має сказати – що і як, а не поводити себе зверхньо і пихато. Ми свою роботу виконали, слово за партнерами. І сподіваюсь це буде слово честі і надійності», – написав нардеп.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.