дивись.info

У Москві суд зобов’язав російську газету знищити тираж зі статтею про будинок глави «Роснафти»

Московський міський суд залишив в силі рішення Останкінського суду, що зобов’язав газету «Ведомости» видалити з сайту статтю про будинок голови «Роснефти» Ігоря Сечіна в Барвисі і знищити залишки тиражу номера, передає УНН.

Зазначається, що сьогодні Московський міський суд визнав законним рішення Останкінського суду, що зобов’язав газету «Ведомости» видалити з сайту статтю про будинок голови «Роснефти» Ігоря Сечіна в Барвисі і знищити залишки тиражу номера від 20 липня 2016 року. Тим самим вердикт Останкінського суду, винесений 16 вересня, набув чинності.

Зокрема у статті «Ведомостей» йшлося про будівництво будинку на ділянці площею 3 гектари в підмосковній Барвисі. Ймовірна вартість землі, за інформацією видання, становила 60 млн доларів за ринковими цінами 2014 року. На суді представники газети наполягали, що публікація про власність Ігоря Сечіна становить суспільний інтерес.

Адвокати «Роснафти», в свою чергу, заявили, що стаття була опублікована «заради цікавості публіки», назвали інформацію помилковою і вимагали її спростування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.