дивись.info

125-річний ювілей з дня народження Йосифа Сліпого хочуть відзначити на державному рівні

Верховній Раді зареєстрований проект постанови «Про відзначення 125-річчя з дня народження верховного архієпископа Української греко-католицької церкви – Йосифа Сліпого» (реєстраційний номер 5421).

Про це повідомили у прес-службі «Блок Петра Порошенка». Як розповів автор даної законодавчої ініціативи, народний депутат із фракції «БПП» Ігор Побер, 17 лютого 2017 року виповнюється 125 років з дня народження Йосифа Сліпого, передає УНІАН.

«Йосиф Сліпий – людина, що стала мостом між західною і східною церквами, підтримувала відновлення Української державності та піклувалася про розвиток української культури та духовності. Враховуючи значущість постаті верховного архієпископа Української греко-католицької церкви, виникає необхідність прийняття цієї постанови», – сказав Побер.

За його словами, проектом постанови, зокрема, передбачено рекомендувати уряду створити організаційний комітет, розробити і затвердити план заходів з підготовки, проведення та фінансування відзначення 125-річчя з дня народження Йосифа Сліпого.

Крім того, згідно з проектом постанови, Державному комітету телебачення та радіомовлення пропонується організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості Йосифа Сліпого, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 125-річчя з дня його народження.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.