дивись.info

Ділянку в Рясному пропонували закріпити за «Спецкомунтранс» не для сміттєвої діяльності, – Пайонкевич

Ділянку в Рясному пропонували закріпити за «Спецкомунтранс» не для сміттєвої діяльності, – Пайонкевич

У Ратуші пройшла зустріч представників міськради з мешканцями Рясного та Білогорщі, у зв’язку з ухвалою щодо виділення землі КП «Львівспецкомунтранс».

Як зазначила керівник міського юридичного управління Гелена Пайонкевич, тут є 3 різні земельні ділянки, і сміттєперевантажувальна станція, проти якої виступили мешканці, знаходиться на приватній території, а не на території комунального підприємства. Водночас, відповідну ділянку виконавчі органи пропонували затвердити не для розміщення тут полігону ТПВ чи сміттєпереробного заводу, а для обслуговування об’єкта, який знаходиться у власності «Спецкомунтрансу», передає прес-служба ЛМР.

«Я уважно слухала виступи депутатів та мешканців. Тут звучали різні, навіть неймовірні, пропозиції: що на цій земельній ділянці буде розміщуватись полігон ТПВ, що тут буде розміщуватись сміттєпереробний чи сміттєспалювальний завод. Станом на сьогодні, жодних подібних рішень ми не приймаємо. Наше підприємство «Спецкомунтранс» справді має об’єкт нерухомого майна на території Рясне-2, і пропонувалося закріпити земельну ділянку за цим об’єктом для його обслуговування. Це вільна земельна ділянка, землі міста. Однак, наша позиція така: ми будемо радити міському голові на наступне пленарне засідання не виносити цю ухвалу, і, відповідно, провести роз’яснювальну роботу з мешканцями. Це землі міста, але без рішення ради місто ними розпорядитися не може. Ми будемо рекомендувати закріпити цю земельну ділянку безпосередньо по контуру нашого об’єкта  нерухомого майна», – зазначила Гелена Пайонкевич.

За її словами, на території колишнього заводу Сільмаш є 3 різні земельні ділянки, одна з яких, на якій розміщено сміттєперевантажувальну станцію, є приватною, а інша є власністю державного підприємства «Укроборонресурси», яке також пов’язане зі сміттєпереробною діяльністю. До цих ділянок місто жодного стосунку немає, підкреслює головний юрист мерії. «Із цієї зустрічі я зрозуміла, що ці земельні ділянки і ділянку, на якій «Спецкомунтранс» має нерухоме майно, об’єднали в один об’єкт, який і викликає занепокоєння мешканців. Підкреслюю, що на території міста полігон ТПВ розміщуватись не може, у зв’язку з відповідними санітарними нормами. При обговоренні цього питання не йшла мова і про будівництво сміттєпереробного чи сміттєспалювального заводу», – додала керівник юридичного управління.

Нагадаємо, в Рясне відбулися громадські слухання щодо виділення ділянки на побудову сміттєсортувальної лінії на території мікрорайону. В обговоренні взяли участь мешканці Рясного, Білогорщі, Рясне-Руської та Левандівки. На зборах зібралося близько 400 мешканців. Громада висловила своє обурення діями міськради, яка хотіла виділити ділянку не почувши їхньої думки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.