дивись.info

Люблін і Львів хочу з’єднати залізничним сполученням

Керівництво Люблінського воєводства Польщі розглядає можливість налагодження залізничного сполучення між Любліном і Львовом через Гребенне. Про це стало відомо за підсумками зустрічі маршалка Люблінського воєводства Славоміра Сосновскі з керівництвом Львівської області, яка відбулася у Львові, інформує ЦТС.

Поляки мають намір модернізувати ділянку залізниці на ділянці Люблін-Замосць і бачать перспективу в продовженні цієї лінії до Львова.

«Варто було б налагодити краще комунікаційне і транспортне сполучення між Львівщиною та Люблінським воєводством. Зі свого боку, звертаємо увагу на залізничне сполучення. Ми, зокрема, маємо намір модернізувати колію на відрізку Люблін-Замосць. Також вважаємо, що варто було б реалізувати проект, який передбачатиме продовження цієї колії до Львова через Томашів і Гребенне», – заявив Славомір Сосновскі.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка пообіцяв озвучити цю ініціативу на виїзному засіданні транспортного комітету ВРУ та Комісії з питань інфраструктури Сейму Польщі, яке незабаром пройде у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.