дивись.info

На Прикарпатті підприємець намагався експортувати деревину на 5 мільйонів

На Прикарпатті підприємець намагався експортувати деревину на 5 мільйонів

На Прикарпатті поліція попередила незаконний експорт лісу на 5 мільйонів гривень.

Працівники поліції в Івано-Франківській викрили схему незаконного експорту лісоматеріалів. Підприємець, який здійснює лісопереробну діяльність, займався експортомпродукції по підробленим документам, повідомляє Департамент захисту економіки Націполіції України.

Для легалізації лісодеревини сумнівного походження  використовував первинні документи, датовані 2012 роком. Узаконював їх, а потім отримував сертифікати про походження деревини для подальшого експорту лісоматеріалів.

За  такою схемою підприємець намагався експортувати 2 тисячі м3лісодеревини, вартістю понад 5 мільйонів гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживанняслужбовим становищем) та ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка лісу)Кримінального кодексу України оперативники УЗЕ та слідчі обласноїпрокуратури провели санкціоновані обшуки на території пилорампідприємця.

Правоохоронці вилучили лісодеревини хвойних порід сумнівного походженняна суму 1,3 мільйони гривень.

Працівники Управління захисту економіки в Івано-Франківській областівживають заходи, спрямовані на встановлення осіб причетних до незаконнихмахінацій з лісом, в тому числі і посадовців державних установ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.