дивись.info

Письменнику Юрію Іздрику потрібна операція

Письменнику Юрію Іздрику потрібна операція

Відомому українському письменнику Юрію Іздрику збирають кошти на операцію із заміни кришталиків обох очей. Про це повідомляє Мистецька рада «Діалог» на своїй сторінці у Фейсбук.  

«Ми довго шукали правильну інтонацію для цього повідомлення, але зрозуміли, що варто просто про це розповісти. Наш друг, колега і гуру – Юрій Іздрик – потребує нашої з вами допомоги. Мабуть, для багатьох не секрет, що останнім часом Юрко має все більш відчутні проблеми з зором. Для того, щоб Іздрик знову міг писати, верстати, музикувати, малювати, і бачити наші з вами обличчя на його виступах, потрібна операція (заміна кришталиків на обох очах).

Звісно, сам Юрко часто жартує, що це все психосоматика, і якби світ був кращий, на нього було би приємніше дивитися. Але ми ж з вами знаємо, що «світ – це лише простір уможливлення». Тому давайте усі разом уможливимо нове бачення для того, хто не шкодує своєї енергії на нас.

Загальна сума, необхідна для повної операції на обох очах – приблизно 35 000 грн. Лікування відбуватиметься у Івано-Франківську, у Центрі відновлення зору AS, у другій половині грудня», – йдеться у повідомленні.

Реквізити для переказів у гривнях:

Юрій Романович Іздрик,

Картка Приват Банк: 5168 7572 2959 2243

Для переказів з інших банків:

ПАТ КБ Приват Банк

МФО 305299

ЄРДПОУ 14360570

р.р. 29244825509100

Реквізити для переказів у іноземній валюті:

YURII IZDRYK

р.р. 26253210189

Призначення платежу: non-commercial transfer

Beneficiary’s bank: Public Joint Stock Company Raiffeisen BANK AVAL, Kiev, Ukraine

SWIFT code: AVALUAUK

Correspondent bank: Raiffeisen Bank International AG, Vienna

SWIFT code: RZBA AT WW

Довідка

Юрій Іздрик – український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Живе і працює у Калуші. Він один із творців станіславського феномену.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.