дивись.info

«Укрзалізниця» повинна очиститися від корупції, а не підіймати тарифи, – Омелян

«Укрзалізниця» повинна очиститися від корупції, а не підіймати тарифи, – Омелян

Омелян зазначив, що українська залізниця – остання серед світових, яка досі не була реформована.

«Укрзалізниця» повинна очиститися від корупції, повинна бути відновлена ефективність її роботи.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі програми События на ТРК Україна, відповідаючи на питання про чергове можливе підвищення тарифів на послуги «Укрзалізниці».

«Ви знаєте, я завжди дотримуюся своїх слів. Під час 15-відсоткового підвищення тарифів у цьому році ми домовилися з бізнесом, що наступний крок – це очищення “Укрзалізниці” від корупції. Це відновлення ефективної її роботи. І після того, як ми ретельно проаналізуємо собівартість тарифу, його основні складові, ми сядемо за відкриту розмову з бізнесом…», – заявив міністр.

Також, за словами керівника міністерства, українська залізниця – остання серед світових, яка досі не була реформована.

«Просто є деякі охочі, які хотіли б далі продовжувати ловити рибку в каламутній воді», – зазначив Омелян і також заявив, що Бальчун окремо відзвітує про свої успіхи на даній посаді за 7 місяців роботи.

Як повідомлялося раніше, «Укрзалізниця» в 2015 році вже піднімала тарифи на вантажні перевезення на 30%. У 2016 році тарифи знову було підвищено – на 15%. Згідно з інформацією, оприлюдненій нещодавно у ЗМІ, у 2017 році «Укрзалізниця» планує знову підняти тарифи – ще на 25%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.