дивись.info

За футбольними матчами стежитиме футбольний прокурор

В Україні з’явиться посада футбольного прокурора, який буде розслідувати договірні матчі. Про це заявив президент Федерації футболу України Андрій Павелко, коментуючи резонансну гру Першої Ліги Іллічівець – Гірник-спорт, що має усі ознаки договірного матчу, передає Чемпіон.

«Для цього є Комітет етики і чесної гри, для цього є органи футбольного правосуддя, і офіційні органи розслідування. Найближчим часом ми представимо і назвемо систему футбольної прокуратури.

Я оголошував про те, що нам потрібний генеральний прокурор в області футбольного правосуддя, і нам потрібна та людина, яка вестиме відповідальність в договірних або корупційних діях у футболі», – каже Павелко.

За словами Павелка, це потрібно, щоб розпочав діяти закон по бортьбі з договірними матчами.

«Закон не може сам по собі діяти в державі, де потрібна справедливість. Преференції закону, в першу чергу, потрібні і справедливі суди, і покарання. Щоб будь-які дії проти законів України були припинені.

Цей закон уперше дозволить карати людей за договірні матчі, підкупи суддів, команд і так далі. Це усе повинно нести кримінальну відповідальність.

Цей закон дозволяє нести не лише пряму міру покарання, але і превентивну міру для роботи з юними футболістами, молодіжними командами, щоб запобігти подібні антифутбольні дії», – заявив Павелко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.