дивись.info

Завтра у Львові розпочнеться семінар «Біженці та мігранти як виклик для суспільства»

Під час семінару заплановано обговорити проблеми біженців та мігрантів у загальносвітовому аспекті, державного захисту та допомоги переселенцям в Україні, проблеми інтеграції вимушено переміщених осіб в місцеві громади України тощо.

22 листопада Львівський інститут менеджменту, Львівський національний університет ім. І. Франка спільно з Байротським  університетом (Німеччина) розпочинають другий українсько-німецький семінар «Біженці та мігранти як виклик для суспільства». Семінар є безкоштовним і триватиме до 30 листопада.

Семінар відбудеться о 10:00 у Дзеркальній залі  ЛНУ ім. І. Франка (вул. Університетська 1), передає прес-служба ЛМР.

Серед важливих тез семінару буде звучати питання освітньої міграції в Україні та її особливості в умовах військових конфліктів.

Серед учасників заходу – професор Мирон Янків (ректор Львівського інституту менеджменту), професор Мартін Довеншпек (Байротський університет, Німеччина), професор Олег Шаблій (завідувач кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету ім. І. Франка), Оксана Яковець (радник Міністерства соціальної політики України з питань вимушено переселених осіб), Єлизавета Колеснікова (голова ГО «Промiнь змiн», до червня 2014 року мешканка м. Луганськ), Анатолій Ковальський (активіст української громади в Криму, незаконно ув’язнений під час анексії АР Крим), науковці та студенти ВНЗ України та Німеччини, вимушено переселені громадяни України у зв’язку з агресією Росії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.