дивись.info

Мінекології провело перевірки ринку утилізації небезпечних відходів

Мінекології провело перевірки ринку утилізації небезпечних відходів

Обсяг українського ринку утилізації та переробки небезпечних відходів може досягати 10 мільярдів гривень.

Про це повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України з посиланням на слова міністра Остапа Семерака.

«Це був штучно закритий ринок із багатомільярдним обігом, на якому ми почали наводити лад. За підрахунками експертів, обсяг ринку може досягати 10 мільярдів гривень», – цитує Семерака прес-служба.

Він повідомив, що Мінекології вже перевірило 35 з 294 підприємств, що працюють у сфері переробки небезпечних відходів, на відповідність ліцензійним умовам.

«25 підприємствам ми анулювали ліцензії, ще 10 – отримали рішення про усунення виявлених порушень. Цього мало для загальних висновків, але тренд уже очевидний», – сказав міністр.

Він зазначив, що уряд уже ухвалив постанову, спрямовану на дерегуляцію умов для ведення господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами, з чіткими механізмами, прописаними в директивах ЄС. Однак про спрощення умов можна буде говорити лише після завершення перевірок усіх ліцензіатів.

«На ринку мають залишитися тільки підприємства з відповідною якісною матеріально-технічною базою, яка дійсно дозволяє переробляти та утилізувати небезпечні речовини як для людей, так і навколишнього середовища», – підкреслив Семерак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.