дивись.info

На Львівщині створять ілюстрований каталог усіх сакральних пам’яток

На Львівщині створять ілюстрований каталог усіх сакральних пам’яток

Департамент культури, національностей у релігій Львівської облдержадміністрації ініціює створення ілюстрованого каталогу усіх сакральних споруд Львівщини.

Про це на прес-конференції сьогодні, 23 листопада, розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська, передає прес-служба ЛОДА.

Проект «Сакральна архітектура Львівщини: історія і сьогодення» – це одне з наших пріоритетних завдань на наступний рік. У добірці будуть зображені релігійних споруд та довідки про них, – розповіла Христина Береговська. – До укладання каталогу ми плануємо залучити провідних спеціалістів, істориків та краєзнавців».

Для того, щоб зібрати необхідну інформацію, департамент скерує спеціальну анкету  до працівників народних домів, бібліотекарів, краєзнавців та священнослужителів Львівщини.

«Вони повинні заповнити анкету інформацією та фотографіями тієї чи іншої сакральної споруди в своєму населеному пункті, – зазначила Христина Береговська. – Опісля, до архітектурних пам’яток виїжджатимуть професійні фотографи, які створять ілюстративну частину каталогу».

За словами Христини Береговської, на 2017-ий рік запланована реалізація також 5-ти обласних програм: підтримки народних домів, бібліотечних фондів, мистецьких шкіл та музейної діяльності, а також підтримки культури загалом. У планах також  підтримка національно-культурних товариств та проведення конкурсу мистецький проектів для громадських організацій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.