дивись.info

Дітей зі Львівщини запрошують на відпочинок до дитячого центру «Молода Гвардія»

Дітей зі Львівщини запрошують на відпочинок до дитячого центру «Молода Гвардія»

Департамент соціального захисту ЛОДА проводить набір дітей віком від 8 до 16 років включно для скерування на оздоровлення та відпочинок до  Українського дитячого центру «Молода гвардія» на тематичну зміну «Різдвяні історії» з 06 по 26 грудня 2016 року.

Підчас тематичної зміни продовжується навчальний процес у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Школа працює за оригінальним навчальним планом, що складається на основі розроблених МОН України базових навчальних планів, враховуючи специфіку сезонної школи.

Для дозвілля дітей в таборі діють творчі майстерні: «Орігамі, «Паперові витівки», «Англійський клуб», «Канзаші», «Стилістика», «Чарівний пензлик», «Країна бісеру», «Сувенірна майстерня», «Калякі-малякі», «Макарошки без ложки», «Сучасні танці».

Протягом зміни проводяться різноманітні спортивні естафети, заходи, направлені на фізичний розвиток дитини, спортивне орієнтування на місцевості. А тематичний «День спорту» дає змогу змагатися між собою збірним командам таборів: «Зоряного», «Сонячного», «Прибережного». За підсумками змагань визначаються команди-переможниці з плавання, футболу, піонерболу, волейболу, а також індивідуальні перемоги з настільного тенісу, шахів та шашок.

Дітей залучають до командних ігор та конкурсів, проводяться розважальні дискотеки, конкурси юних талантів. Крім цього, дітям будуть проведені екскурсії.

Для отриманням путівок звертатися до управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення за місцем реєстрації. Довідка за тел. 032 255-47-96

Додаткова інформація про тематичну зміну «Різдвяні історії» знаходиться на сайті за цим посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.