дивись.info

Діти загиблих бійців можуть безкоштовно пройти медичне обстеження (фото)

Діти загиблих бійців можуть безкоштовно пройти медичне обстеження (фото)

Благодійна програма з безкоштовного медичного обстеження дітей загиблих учасників АТО діє у Львові.

Як повідомляють у центрі, станом на листопад, вже проведено 420 благодійних обстежень, а центр, що зареєстрований як неприбуткова організація, співпрацює також із міською дитячою комунальною лікарнею, ОХМАТДИТом і чорнобильською лікарнею.

Як розповідає Наталія Климович, директор установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій», безкоштовні обстеження можуть пройти дітки загиблих учасників АТО з усієї України.

img_3864«Ми – установа, яка зареєстрована як недержавна, неприбуткова і маємо ліцензію на медичну практику. Це вперше в Україні зареєстрована установа з такою формою діяльності. Одним із наших пріоритетів є співпраця із родинами військових АТО. Один із напрямків роботи – безкоштовне обстеження діток всіх загиблих учасників АТО зі всієї України», – розповідає Наталія Климович. За її словами, центр надає широкий спектр діагностики.

img_2571

«Ми бачимо тенденцію, що до нас звертаються учасники АТО із пораненнями, із тяжкими проблемами, тому, напевно, скоро ми долучимо і цю категорію до програми безкоштовних обстежень», – додає Наталія Климович.

Звернутись за безкоштовним обстеженням можна за адресою м. Львів, вул. Пилипа Орлика, 4.

img_2570

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама