дивись.info

На Сихові завершують роботи з облаштування нового громадського простору

У Львові продовжують облаштовувати громадські простори. Незабаром нове місце для відпочинку мешканців постане в Сихівському районі міста – на вул. Морозній.

Тут, на бульварі біля церкви Івана Хрестителя, уже замостили тротуари плиткою, облаштували додаткові пішохідні доріжки, встановили нові лавки та висадили дерева. До 10 грудня мають намір завершити з капремонтом дворів і внутрішньоквартальних доріг, а також встановити майже 2 десятки нових світильників, передає прес-служба ЛМР.

Як зазначає голова Сихівської РА Ірина Маруняк, громадський простір на вул. Морозній має охопити велику територію біля двох шкіл, площею 2416 кв м. Облаштування його стартувало в липні цього року. За цей час тут виконали такі роботи:

-замінили покриття тротуарів із застосуванням різнокольорової плитки ФЕМ (площа 2363 м3);

-встановили 6 нових лавок круглої форми;

-влаштували 3 додаткові пішохідні доріжки;

-облаштували 11 нових клумб, у яких висадили 11 різних дерев.

На виконання усіх робіт витратили 1,348 млн грн. з міського бюджету, дерева ж профінансував один із мешканців району. Окрім цього, 250 тис. грн. виділено на облаштування гранітних плит пам’ятного знаку для вшанування жертв Чорнобильської катастрофи. Ще орієнтовно 224 тис. грн. мають намір витратити на влаштування зовнішнього освітлення, що передбачає встановлення 18 нових світильників. «Це – цілий комплекс робіт з облаштування бульвару спільно із пам’ятником, – розповідає голова Сихівської РА Ірина Маруняк. – Цей громадський простір особливий – він безбар’єрний. Тут люди можуть відпочивати, їздити на велосипедах, вільно пересуватися візками. Вони зможуть черпати тут позитивну енергію. Також ми встановили лавочки та смітники, облаштували доріжки біля будинків, завершуємо роботи щодо пам’ятника».

Як додає голова РА, наступного року тут планують виконання й другого етапу робіт – у сквері біля церкви. Його орієнтовна вартість становитиме близько 1,4 млн грн.

Відзначимо, що на облаштування громадських просторів у Сихівському районі цьогоріч в бюджеті передбачено 4,190 млн грн. Зокрема, до 10 грудня повинні завершити з облаштуванням Скверу Гідності, тривають роботи на вул. Трильовського біля церкви св. Духа.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.