дивись.info

Ще один департамент ЛОДА шукає фахівців

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад.

Зокрема, ваконтною є посада головного спеціаліста – головного бухгалтера департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії “В” (головний спеціаліст): вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом підготовки “Фінанси”, “Економіка підприємства”, “Бухгалтерський облік та аудит” або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування,  без досвіду роботи, вільне володіння державною мовою.

Термін прийняття документів з 25 листопада до 12 грудня 2016 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 20 грудня 2016 року, початок о 10.00 год.,

Окрім того, запрошують фахівця на посаду провідного спеціаліста відділу розвитку кооперації та підприємництва управління економічного розвитку та підприємництва департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації на умовах строкового трудового договору, на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Серед кваліфікаційних вимог – вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра,  вільне володіння державною мовою, досвід роботи не обов’язковий.

Термін прийняття документів з 25 листопада до  12 грудня 2016 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 16 грудня 2016 року, початок о 10.00 год.,

Також вакантною є посада спеціаліста відділу продовольства та аграрного ринку управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Серед кваліфікаційних вимог – вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра,  вільне володіння державною мовою, досвід роботи не обов’язковий.

Термін прийняття документів з 25 листопада до  12 грудня 2016 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 15 грудня 2016 року, початок о 10.00 год..

Для участі в конкурсі слід подати такі документи:

– копію паспорта громадянина України;
– письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
– письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
– копію документа про освіту;
– заповнену особову картку встановленого зразка;
– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Документи необхідно подати за адресою: 79020, м.Львів. проспект В.Чорновола, 57, 5-й поверх, каб.57.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням: ttp://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.