дивись.info

У Львові снігоприбиральна техніка працюватиме вночі

Вночі чергуватиме снігоприбиральна техніка. За необхідності, її кількість буде збільшена. Наразі, в основному, залучають піскорозкидувачі та підмітальні машини. Про це повідомили голови районних адміністрацій міста.

«Всі 11 одиниць снігоприбиральної техніки будуть чергувати цілу ніч. Плануємо задіювати підмітальні машини та піскосії. Виїжджати будемо за необхідності», – зазначив Андрій Зозуля, заступник голови Галицької РА.

«На чергуванні будуть 4 піскорозкидувачі та 4 підмітальні машини. За необхідності до очистки тротуарів будемо залучати трактори. Якщо буде погіршення погодних умов, кількість техніки буде збільшено», – розповів Орест Тимчишин, заступник голови Франківської РА.

«На даний момент в районі підсипають усі шляхопроводи. На ніч в готовності до роботи є 5 піскосіїв, 3 щітки та навантажувачі», – зазначила Надія Банах, голова Залізничної РА.

«На чергуванні на ніч для розчищення доріг і тротуарів виїде 5 піскосіїв, 3 трактори та 1 навантажувач», – зазначив Іван Лозинський, голова Личаківської РА.

У Сихівському районі на чергуванні вночі перебуватиме 13 машин. «Від завтра плануємо залучити додатково 3-4 одиниці техніки. Всі машини готові до прибирання, піскосії завантажені, піскосуміші достатньо. Якщо падатиме сніг, техніка виїде на дороги. Двірники також попереджені, вдосвіта мають відновити роботи», – розповідає голова Сихівської РА Ірина Маруняк.

Як розповів голова Шевченківської РА Олександр Удовенко, наразі чергує 6 одиниць техніки. Уночі робитимуть об’їзди, за потреби посипатимуть дороги. Якщо падатиме сніг, ще 4 машини буде залучено до прибирання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.