дивись.info

Унікальний велосипед-тандем не побив рекорди Львівського велотреку (Фото)

Унікальний велосипед-тандем не побив рекорди Львівського велотреку (Фото)

У Львові намагались побити рекорд України зі швидкої їзди на велосипеді тандем.

У Львові працівники Одеського Національного Політехнічного Університету представили унікальний велосипед модернізований з тандему власної розробки та провели заїзд на короткі та довгі дистанції на велотреку (СКА), передає ІА Дивись.info.

15321578_1704010893247519_1838005156_oЗа словами керівника конструкторського бюро Одеського Національного Політехнічного Університету Василя Давидченка триває робота декількох проектів, основна ідея яких екологічна складова і зменшення енергії на різних видах транспорту.

«Головні фішки цього модернізованого тандему в тому, що змінюється положення тіла, воно займає горизонтальну позицію, завдяки цьому зменшується аеродинамічний спротив, завдяки кращій аеродинаміці зробили ведучу зірку більшою, а завдяки так званим лямкам бурлака у нас буде більш гравітаційний ефект. Спираючись плечима у нас навантаження йде на ноги і можемо реалізувати більшу швидкість — 55-60 кілометрів за годину. Середня швидкість тандему 40 кілометрів», – сказав Василь Давидченко.

Він додав, що ці заїзди на аматорському рівні.

«Рекорд України 41 кілометр за годину. На сьогоднішній день цей велосипед вже має один рекорд. він протягнув грузовий автомобіль на 100 метрів», – додав  Василь Давидченко.

Фото: Микита Печеник

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.