дивись.info

Диспансер радіаційного захисту населення отримав нове обладнання

Представники організацій «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» (м.Мюнхен, Німеччина) передали медичне обладнання Львівському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення. Загальна вартість обладнання – 248370 грн. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Зокрема, заклад поповнився аквадистилятором, ноутбуками, дерматоскопом, лабораторним лічильником, медичною шафою з сейфом, деструктором шприців і голок, медичною кушеткою, бактерицидною лампою, кондиціонером інжекторним, пульсоксиметром, електрокардіографом, мікроскопом, отоскопом, блоком безперебійного живлення, стаціонарним комп’ютером, ксероксом та холодильником для клінічної біохімічної лабораторії.

Медичне обладнання громадські організації придбали в Україні. Воно сертифіковане та може бути відразу введене в експлуатацію.

Головний лікар Львівського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Тетяна Пошивак подякувала німецьким меценатам за 4-річну співпрацю та вагомий внесок в оновлення матеріально-технічної бази диспансеру та вручила грамоти.

Нагадаємо, що у 2013 році було для диспансеру придбали фізіотерапевтичне обладнання, у 2014 р – гематологічний аналізатор, мікроскоп, холодильник, маніпуляційні столики, апарати для вимірювання артеріального тиску, у 2015 році – сучасне офтальмологічне обладнання: авторефкератометр, щілинну лампу, тестер офтальмологічний для підбору окулярної корекції, у 2016 році – електрокардіограф експертного класу, комп’ютери, дерматоскоп, отоскоп, пульсоксиметри, мікроскоп «Мік-Мед-5», медичні кушетки, медичну шафу та інше обладнання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.