дивись.info

Порошенко присвоїв батальйону оперативного призначення Нацгвардії ім’я Героя України Кульчицького

Президент Петро Порошенко присвоїв ім`я Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького батальйону оперативного призначення 27 бригади Північного оперативно-територіального об`єднання Національної гвардії.

Як повідомили в прес-службі глави держави, Порошенко вручив відзнаку батальйону командиру підрозділу полковнику Віктору Толочку.

Президент наголосив, що слава батальйону, здобута у боях, має дуже дорогу ціну: 25 військовослужбовців загинули, 82 бійці отримали поранення. Пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

«Серед тих, кого ми пам’ятаємо, Герой України генерал Кульчицький, який в критичний для долі держави момент опинився в епіцентрі подій, взяв на себе тягар відповідальності за формування боєздатних підрозділів новоствореної Національної гвардії України. Суворий час вимагав саме таких людей, спроможних поєднати професійну компетентність, бойовий досвід, глибокий патріотизм, відданість присязі, надзвичайну особисту хоробрість і готовність до самопожертви. Всі ці якості повною мірою були притаманні генералу Кульчицькому», – сказав Порошенко.

«Смерть командира стала важкою втратою для офіцерів, які знали його багато років, для добровольців, які за короткий період встигли визнати його авторитет і величезний бойовий потенціал. Я вдячний всім тим, хто назавжди зберігає в серцях пам`ять про свого командира. І ваше щире прагнення увічнити його ім’я в назві батальйону реалізувалося в Указі Президента України, який я щойно підписав», – додав президент.
Глава держави привітав особовий склад підрозділу з врученням відзнаки та побажав бійцям своєю службою наближати ту мету, заради якої віддали своє життя сотні воїнів нацгвардійців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.