дивись.info

За позовами прокуратури до бюджету повернули 73 мільйони гривень

На Львівщині загалом упродовж поточного року прокурорами до судів пред’явлено позовів майже на 246 млн грн. На даний час судами уже задоволено 257 позовів на суму понад 73 млн грн, реально поповнено бюджет держави на 55,5 млн грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Ще 344 позови прокурорів на суму 168,4 млн грн перебувають на розгляді.

При цьому, органами прокуратури області забезпечено участь у 831 справі. За наслідками вступу прокурора у розгляд справ в інтересах держави, сума за рішеннями, прийнятими на користь сторони, в інтересах якої вступив прокурор, становить більше 97 млн грн.

Слід зазначити, що в бюджетній сфері у поточному році подано позовів майже на 37 млн грн, уже реально виконано судових рішень майже на 10 млн грн.

З питань державної та комунальної власності заявлено позовів на суму понад 27 млн грн., за задоволеними позовами стягнуто до бюджету 13,5 млн грн.

У земельній сфері у 2016 році прокурорами подано позовів на 64,8 млн грн, реально виконано судових рішень на 34,4 млн грн. Площа повернутих земель та земель, незаконне надання яких попереджено, становить 335 га.

У сфері охорони навколишнього природного середовища, у т.ч. щодо незаконних порубок лісу, заявлено позовів на суму 41,6 млн грн., судами задоволено позовів більш як на 37 млн грн, за судовими рішеннями уже реально стягнуто 10,4 млн грн.

Крім того, розпочато 51 кримінальне провадження в порядку представницької діяльності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.