• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

У Львові аграріям розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі

У Львові аграріям розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі

Вчора, 1 грудня, у Львові відбувся семінар-навчання із питань практичного впровадження нових фінансових інструментів на ринках сільськогосподарської продукції в Україні – аграрних розписок.

Вчора, 1 грудня, у Львові відбувся семінар-навчання із питань практичного впровадження нових фінансових інструментів на ринках сільськогосподарської продукції в Україні – аграрних  розписок.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«Запровадження аграрних розписок не лише спрощує доступ сільгосптоваровиробників до фінансових та матеріально-технічних ресурсів, а водночас надає можливість освоїти нові ринки збуту продукції», - зазначила заступник директора-начальник управління департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

У семінарі також взяли участь фахівці та керівники ДП «Аграрні реєстри» Мінагрополітики, компанії, агровиробники, а також представники районних управлінь агропромислового розвитку. Присутні обговорили наявні проблеми сільгоспвиробників та можливості їх вирішення за допомогою аграрних розписок, механізм їх роботи та вигоди для аграріїв.

Також учасники заходу заслухали представника від ПАТ «Аграрний фонд», що представив форвардну програму під урожай зернових 2017 року. Окрім того, банківські та страхові установи запропонували свої кредитні та страхові пропозиції для аграріїв області.

Нагадаємо, аграрні розписки – пілотний проект, який започаткували на території Полтавської області. Зараз його також застосовують на території Вінницької, Черкаської та Харківської областей, а з початку 2017 року проект втілюватимуть на всій території України, в тому числі у Львівській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: