дивись.info

Львівські стоматологи заявляють про геноцид від Садового

Стоматологи комунальних поліклінік Львова заявляють, що влада поставила собі за мету знищення безкоштовної стоматології і переведення всієї галузі на платну основу.

«Інакше як геноцидом я це назвати не можу. Тому що людям не буде куди йти. Дитяче відділення приймає 95% дітей, а тільки 5% – ідуть у приватні кабінети. До того ж, приватні кабінети не займаються диспансеризацією, профілактикою, вони просто зайняли свою нішу. У нас 80% соціально незахищених верств мешканців. Це що, геноцид від Садового? Вони не змогли нам зробити госпрозрахунок, то вирішили рубанути фінансування? З тих грошей, що виділяють на установу, у нас одна ставка- хірург, дві ставки- дитячий  терапевт, одна- терапевт, одна- медсестра. В першу чергу постраждають мешканці. При такому фінансування це фактично закриття стоматологічних відділень. А далі буде “віджим” приміщень», – заявив завідувач відділення 3-ї комунальної стоматологічної поліклініки Львова Олександр Бурій.

Додамо, що стоматологи комунальних поліклінік Львова заявляють про готовність до страйку, якщо міські депутати не внесуть змін у проголосований ними проект бюджету на 2017 рік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.