дивись.info

На Львівщині намагались незаконно передати в оренду понад 300 гектарів землі

На Львівщині намагались незаконно передати в оренду понад 300 гектарів землі

Вказаною землею, виявились паї померлих громадян м. Бібрка, с. Шпильчина та с. Стрілки Перемишлянського району, які без проведення процедури визнання спадщини відумерлою мали протиправно передати в користування на 7 років, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, напередодні Львівський окружний адміністративний суд задоволив позов Золочівської місцевої прокуратури, поданий в інтересах держави до Бібрської міської ради про скасування рішення, яким незаконно погоджено передачу в оренду земельних ділянок площею понад 115 гектарів земель.

На даний час, Золочівською місцевою прокуратурою скеровано в Львівський окружний адміністративний суд аналогічний адміністративнй позов про скасування вже рішення Стрілківської сільської ради Перемишлянського району про передачу цьому ж суб’єкту господарювання в оренду земельних ділянок площею понад 193 гектара за рахунок невитребуваних паїв померлих громадян на території вказаної сільської ради.

Зазначимо, що відповідно до вимог чинного законодавства, при відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття суд визнає спадщину відумерлою за заявою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Спадщина, не прийнята спадкоємцями, охороняється до визнання її відумерлою.

Таким чином, завдяки Золочівській місцевій прокуратурі вдалося запобігти незаконній передачі в користування понад 300 гектар земель.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.