дивись.info

На Львівщині стартував конкурс мікропроектів на 2017 рік

На Львівщині стартував конкурс мікропроектів на 2017 рік

З 1 грудня розпочалась реєстрація на участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік. Цьогоріч він має низку особливостей та нововведень.

Зокрема, передбачається виключно електронна подача заявок, а граничну вартість одного проекту збільшено до 400 тисяч гривень, повідомляє прес-служба ЛОР.

З цих коштів 50%  становить – субвенція з обласного бюджету. До 45% – це  кошти місцевого бюджету (сільського, міського, районного). А 5% – має бути  мінімальний обов’язковий небюджетний внесок конкурсанта (якщо внесок буде від 6% і більше – мікропроект отримає додатково від 3 до 15 балів згідно з таблицею оцінювання).

Учасниками конкурсу можуть бути: органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування (крім районних рад).

Ще одна особливість цьогорічного конкурсу – розширений перелік пріоритетів. Так можна подавати мікропроекти по:

-освітній галузі (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

– ДНЗ – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

– заклади охорони здоров’я – (лікарні центральні, міські, міські, центральні районні, районні, ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомог) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання;

– Народні доми – реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження;

– Вуличне освітлення – будівництво, реконструкція та капітальний ремонт;

– Інші пріоритети (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

З переліком необхідних документів, які слід додати до заявки, можна ознайомитися на сайті облради в рубриці Пленарні засідання/рішення 7 скликання/ рішення №270.

Уже протягом січня незалежна експертна комісія оцінюватиме подані мікропроекти за спеціальною шкалою. За їх результатами  секретаріат Конкурсної ради сформує рейтинг мікропроектів. У межах визначеного обласною радою бюджету на реалізацію програми Конкурсна рада проведе розподіл коштів між пріоритетами та визначить потенційних переможців.

До 20 березня 2017 року потенційні переможці зобов’язані подати документи, які підтверджують наявність співфінансування з місцевого бюджету (скан-копії рішення сесії, виконкому).

Зазначимо, якщо цих документів не буде, мікропроект автоматично вилучається з числа потенційних переможців.

Уже до 10 квітня 2017 року Конкурсна рада оголосить перелік переможців за кожним з пріоритетів та передасть його на затвердження головам Львівської обласної ради та облдержадміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.