дивись.info

Світовий банк забере в «Укравтодору» 220 мільйонів доларів

Світовий банк забере в «Укравтодору» 220 мільйонів доларів
Фото: http://cfts.org.ua/

Світовий банк прийняв рішення тимчасово забрати близько 220 мільйонів доларів з кредитного портфеля Держагентства автомобільних доріг України.

Про це стало відомо за результатами роботи тижневої місії представників Світового Банку, повідомляє ЦТС.

Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен погодила з керівником «Укравтодору» Славоміром Новаком загальні напрямки роботи з Держагентством на 2017 рік.

За словами Сату Кахконен, часткове скасування фінансування – тимчасовий і вимушений крок, оскільки зараз гроші Світового банку не рухаються досить швидко. Це, як вважають у міжнародній фінансовій організації, обтяжує Україну економічно і не звільняє місце для підтримки нових проектів.

«Ми вважаємо, що наше рішення – це win-win-ситуація для всіх. Ці гроші до вас точно повернуться», – запевнила Кахконен.

За підсумками зустрічі стало відомо, що в 2017 році «Укравтодор» внесе 20 проектів, що стосуються інженерного проектування, консультацій, попереднього дизайну, на розгляд Світового банку щодо можливостей подальшого фінансування.

Нагадаємо, в проекті Держбюджету-2017 передбачено лише близько 6,6 млрд гривень коштів на розвиток і утримання українських доріг при мінімальній потребі в 40 млрд гривень.

Як повідомили в «Укравтодорі», такі цифри озвучувалися на плановому засіданні громадської ради держагентства 30 листопада.

Глава держагентства Славомір Новак висловив надію, що громадськість у співпраці з «Укравтодором» зможе вплинути на рішення влади і фінансування збільшать.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.