дивись.info

У Львові до 25-ої річниці ЗСУ відзначили кращих військових

У Львові до 25-ої річниці ЗСУ відзначили кращих військових

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за участі військовослужбовців, керівництва області та міста, представників  громадськості, духовенства, волонтерських організацій, військових делегацій іноземних країн відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України.

Під час заходів вручили державні нагороди від Президента України Петра Порошенка. Від Львівської обласної ради на урочистостях був присутній Олександр Ганущин.

У своєму вітальному слові він зазначив: «Три роки тому була повністю прорахована російськими аналітиками формула перемоги у війні: кількість коліс до БТРів, заржавілих танків, військової форми. Але цій формулі, яка планувалася роками, протистояли три складових: волонтерський рух, українське військо та добровольці. Це зупинило російську армію і буде зупиняти аж до перемоги над російським агресором. Допоки ми будемо єдині – народ, армія, бійці-добровольці, волонтери, усі, хто готовий встати на захист України, будемо сильними. Давайте просто не упускати рук і я вірю в те, що ми переможемо!»

Також Олександр Ганущин відзначив кращих військовослужбовців Львівщини Грамотами Львівської обласної ради.

Опісля для усіх присутніх відбувся святковий концерт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.