дивись.info

В Україні з’явиться бюджетна дотація на вирощування страусів та равликів

У 2017 році в Україні з’явиться бюджетна дотація на вирощування страусів та равликів.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Олексій Дорошенко, депутат Київської обласної ради

«Кабінет Міністрів шукаючи варіанти задля стримування росту цін на продукти харчування після експерименту з вільним регулюванням на соціальні продукти харчування розробив та погодив з більшістю фракцій, у тому числі з «Самопоміч», бюджетну дотацію для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. На цьому тижні Верховна Рада планує розглянути та прийняти бюджет на 2017 році, у якому буде передбачено 4 млрд.грн. на дотацію виробникам агропродукції. Вона буде розподілятись кожного місяця по 333 млн.грн. Знаючи ненажерливість та монополізм на ринку птахівництва, передбачено на виробництво м’яса птиці та яєць не більше 50% від розміру дотації кожного місяця», – написав.

Дотації передбачені на такі види продукції:
капуста, шпинат, цвітна капуста та броколі, огірки, баклажани, помідори, кавуни та дині, кабачки, морква, часник, картопля, цибуля, гриби, цукровий буряк, виноград для виробництва вина, яблука, абрикоси і вишні, черешні, груши, сливи, персики, чорниці і смородини, молоко, м’ясо великої рогатої худоби, свиней, курей, індиків, качок, страусів, равликів та мед.
Відповідні зміни вносяться до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», Податковий кодекс України, Бюджетного кодексу України, проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», поданий до ІІ читання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.