дивись.info

Боксери Львівщини – серед переможців Всеукраїнського турніру з боксу

Боксери Львівщини – серед переможців Всеукраїнського турніру з боксу

Цими днями у Львові завершився ХІV відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді на призи Заслуженого майстра спорту Андрія Котельника. Боксери зі Львівщини – серед переможців у різних вагових категоріях. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, переможцями у своїх вагових категоріях стали представники Львівської області Павло Шаламай, Олександр Кравець, Ігор Грищенко та Олександр Гриців. Загалом свою боксерську майстерність у 10 вагових категоріях  демонстрували 60 молодих спортсменів з 11 областей України.

Головними організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна рада, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерація боксу України, федерація боксу Львівської області, федерація боксу міста Львова, відділення НОК України у Львівській області, Благодійний фонд Андрія Котельника, а також численні партнери та меценати.

Варто зазначити, що незабаром на боксерів 1999-2000 р.н. чекає наступне спортивне випробування – чемпіонат України з боксу серед молоді, що триватиме упродовж 19-25 грудня у Харкові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.