дивись.info

Депутати вимагають розібратися із скандальними заявами Онищенка про Яценюка

Депутати вимагають розібратися із скандальними заявами Онищенка про Яценюка

Депутати фракції «Народний фронт» вимагають від НАБУ розпочати розслідування скандальних заяв депутата-втікача Олександра Онищенка. Про це сьогодні з трибуни парламенту заявив голова фракції Максим Бурбак.

«Тепер ми знаємо, хто проплачував борди Яценюка. Онищенко сам зізнався. Вимагаємо від прокуратури назвати замовника цієї кампанії», – сказав Максим Бурбак.

Нагадаємо, Олександр Онищенко британській газеті The Independent заявив, що високопоставлений державний чиновник попросив його організувати і профінансувати наклепницьку кампанію проти колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

За його словами, кампанія коштувала приблизно $ 3 млн на місяць, і тривала майже 10 місяців.

Онищенко стверджує, що чиновник сказав йому: «Він (Яценюк) наш ворог, і знищить все, що ми хочемо зробити… Ви повинні допомогти мені викинути його, тому що з цим хлопцем ми ніколи нічого не досягнемо».

Тому, розповідає Онищенко, він організував відділ пропаганди проти обраного прем’єр-міністра.

«Я вбив його за один рік», – говорить він, стверджуючи, що рейтинг Яценюка впав з 30 до 1 відсотка.

За його словами, з щомісячним бюджетом в $ 3 млн, він фінансував протести проти Яценюка, заплатив ультраправим націоналістам за антиурядові акції і підкуповував ЗМІ заради публікацій проти Яценюка.

Він пояснив, як імовірно можна організувати демонстрації в Україні: «Ви повинні заплатити людям, щоб вони прийшли, і ви повинні заплатити телебаченню, щоб вони висвітлили це. Те ж саме, що купувати рекламу або на зразок того. Телебачення і газети».

На питання про те, скільки людям заплатили за присутність, він відповідає дещо розпливчасто: «Близько $ 50, приблизно. Є компанії, які організовують це».

За словами Онищенка, його пропагандистська машина знайшла практично кожного ворога, який коли-небудь був у Яценюка, і надала їм можливість атакувати його в засобах масової інформації.

На питання видання про те, чи були звинувачення правдивими, нардеп відповів: «Я не знаю точно, що було правдою, а що – ні. Я ніколи не перевіряв. Для мене важливо було просто влаштувати скандал».

Він стверджує, що його група також допомогла організувати масові демонстрації, щоб вказати на політичні помилки, які може допустити Яценюк.

Фото: Юлія Сівакова

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.