дивись.info

У Львові триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп

У Львові триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп

Станом на 6 грудня ДП «Боднарівка» зібрано 25 000 штук відпрацьованих люмінесцентних ламп.

В рамках реалізації комплексної муніципальної програма поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові на 2013-2017 рр, затвердженої ухвалою Львівської міської ради від 20.03.2014 №3066, управління екології та благоустрою Львівської міської ради з 20 жовтня 2016 року розпочало збір відпрацьованих люмінесцентних ламп від юридичних осіб, повідомляє Управління екології ЛМР у Facebook.

Нагадаємо, що Мінприроди України 20.10.2016 видало ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів» ліцензію на право здійснення господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

Перелік дозволених ліцензією операцій з небезпечними відходами: збирання, зберігання, оброблення, утилізація.

Види відходів, операції з якими дозволено:
– відпрацьовані компактні енергозберігаючі люмінесцентні лампи;
– відпрацьовані трубчасті люмінесцентні лампи;
– непридатні ртутні термометри.

Відповідно ДП «Боднарівка» запрошує до співпраці суб’єктів господарювання та пропонує свої послуги з утилізації зазначених вище відходів за наступними цінами:

– переробка відпрацьованої трубчастої лампи – 4,99 грн. з ПДВ за 1 шт.; вартість переробки відпрацьованої компактної лампи – 3,99 грн. з ПДВ за 1 шт.;
– вартість переробки відпрацьованого термометра – 6.27 грн. з ПДВ за 1 шт.

З питань укладання угод просимо звертатись до ДП «Боднарівка» за адресою м.Львів,вул.Окружна,56 ( к.т. 238-40-46), контактна особа: Олександр Георгійович Картузов.

Додаткову інформацію Ви можете отримати, звернувшись до головного спеціаліста відділу екології управління екології та благоустрою департаменту містобудування Львівської міської ради Палюх Тетяни Борисівни за номером телефону 297-59-82.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.