дивись.info

Українська збірна перемогла на чемпіонаті світу з хортингу

Українська збірна перемогла на чемпіонаті світу з хортингу

Нещодавно в курортному Трускавці на базі спортивної бази готельно-курортного комплексу «Карпати» завершився другий чемпіонат світу з хортингу. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

4_1481018002_613x459-75_3_0

Позмагатись за звання кращого на Львівщину з’їхалися 480 спортсменів із 14-ти країн світу: України, Польщі, США, Марокко, Росії, Білорусії, Узбекистану, Азербайджану, Грузії, Угорщини, Молдови, Словаччини, Вірменії та Румунії. Найбільш чисельною у цьому виді спорту була команда господарів – збірна України.

«Молоде українське бойове мистецтво, засноване Заслуженим тренером України Едуардом Єрьоменком у 2009-му році, так стрімко розвивається і набирає обертів в Україні і за кордоном, що за роки існування вже відбулось два чемпіонати Європи і два чемпіонати світу», – розповідає заступник начальника управління Оксана Вацеба.

Світова першість відбувалась у чотирьох розділах: двох безконтактних – «Форма» і «Показовий виступ» та двох контактних – «Двобій» та «Сутичка». Учасниками стали атлети різних вікових груп: від молодших юнаків та дівчат віком 8-9 років до ветеранів категорії 35+.

За словами Оксани Вацеби, вже першого змагального дня у розділі «Показовий виступ» зав’язалася жорстка боротьба за медалі, де справжній приклад здорового тіла і духу продемонстрував найстарший учасник турніру 56-літній Володимир Шевчук з Броварів.

У розділі «Сутичка» серед молодших вікових категорій запам’ятався юний американець Джефрі Даніел, який виборов третє місце. У старших вікових групах «Сутички» успішно виступили спортсмени із Марокко. У «Двобої» неабияку техніку демонстрували представники Білорусії.

Однак у підсумку перше загальнокомандне місце вибороли господарі – збірна команда України. Другою стала команда з Білорусії, третє місце – за збірною Молдови.

Довідка:

Хортинг – український вид спортивних єдиноборств. Позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.