дивись.info

Діти зі Сходу передали свої роботи на Львівський ярмарок

Діти зі Сходу передали свої роботи на Львівський ярмарок

З 22 до 26 грудня, у Львові триватиме благодійна виставка вишитих сувенірів, змайстрованих руками дітей, що постраждали внаслідок війни на Сході України.

Волонтерський проект «Вишиті мрії» презентує роботи із Сіверська, Костянтинівки, Дружківки, Слов’янська, Званієвки, Краматорська, а також громади лемків із Донеччини. Відкриття відбудеться об 11:00 год. 22 грудня, передає прес-служба ЛОДА.

«З метою допомоги дітям у травні 2015-го року започатковано волонтерський проект “Вишиті мрії. У рамках якого вже проведено 120 занять для 140 дітей та їхніх батьків у Донецькій області (Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Покровськ)», – розповідає організатор, пластун зі Сходу Максим Потапчук.

Проект, зокрема, сприяє творчому розвитку, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, соціальній адаптації, вивченню українських звичаїв та традицій.

Крім Львова, подібні виставки-ярмарки вже відбувались у інших містах України, Верховній Раді України, а також Хорватії та Словаччині. Всі отримані кошти передаватимуться дітям для подальшого вдосконалення творчих навичок та на лікування.

Серед партнерів – компанія «Львівські ярмарки», Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська Рада, Національна Скаутська Організація України ПЛАСТ та Пластуни із Донеччини.

Детальна інформація за номером телефону: 099 140 50 29, голова ГО “Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті» Максим Потапчук, [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.